MÍSTO KONÁNÍ ZÁVODU

BOLEVECKÝ BĚH 2024 - 8. ROČNÍK BĚHU KOLEM BOLEVECKÝCH RYBNÍKŮ

AUTOCAMP BOLEVÁK OSTENDE

ATC Ostende Bolevák díky své ideální poloze nabízí jedinečnou možnost trávení dovolené nebo jen víkendu na klidném místě v nádherné přírodě, kde člověk unikne všemu shonu a přitom zůstává na dosah krajského města, s možností využití všech jeho sportovních, kulturních i společenských předností.

Areál kempu o rozloze 4,2ha se rozkládá břehu Boleveckého rybníka, který je největším a nejoblíbenějším z celé ojedinělé rybniční soustavy severního předměstí Plzně, jenž tvoří atraktivní rekreační a volnočasovou oblast.

Autokemp Ostende Bolevák byl jako jeden z pouze deseti kempů celé republiky oceněn za ubytování a služby Zlatou hvězdou a s novým provozovatelem, společností BOLEVÁK LAKE s.r.o. do něho přišly a nadále budou přicházet další investice, aby se Vám zde trávil volný čas ještě příjemněji a pohodlněji a naše služby pro Vás snesly srovnání s nejvyššími evropskými standardy. Pro letošní rok byla například provedena celková parková úprava areálu, kompletně opraveno a novým nábytkem vybaveno všech 49 chat a 5 bungalovů, nově zařízena restaurace, budou postavena dvě mola pro snazší přístup ke koupání a upraveno dětské hřiště. Také do přilehlé pláže Boleveckého rybníka a do čistoty jeho vody investovalo město Plzeň nemalé prostředky a prostředí pro rekreaci je zde opravdu ideální.

K pobytu u nás můžete využít 150 lůžek ve 49 chatách a 5 bungalovech ( bungalovy mají vlastní sociální zařízení vč. vany se sprchou ) Vybrat si můžete některé z 80 míst pro karavan nebo jen postavit stan na jednom ze 100 míst, která jsou Vám k dispozici jak na volné ploše, tak i pod vzrostlými stromy. Služby recepce lze využít v době od 07:00 do 22:00 (mimo sezónu od 09:00 do 20:00) a kromě restaurace je zde v sezóně i stánek s občerstvením a prodejna smíšeného zboží. Společné sprchy a toalety jsou prostorné a udržované ve stálé čistotě. Samozřejmým standardem je bezbariérový přístup do několika chat i sociálních zařízení.

PŘIJĎTE SI ZAZÁVODIT V SOBOTU 21. ZÁŘÍ

8. ročník běhu kolem boleveckých rybníků

PŘIHLÁSIT SE NA ZÁVOD